PROČ NÁS VYBRAT ?

NEÚČTUJEME PENÍZE (ZÁLOHY) PŘED NÁSTUPEM NA ZAKÁZKU!!!


S NÁMI VŽDY BEZ RIZIKA! (Platby v průběhu prací nebo po dokončení)

 

Zaměření a cenový rozpočet včetně dopravy ZDARMA!

 

Cenový rozpočet, který dostanete nikdy nebude překročen

 

Nadstandardní záruka na nátěry fasád 3 až 10 let!

 

Vnitřní i venkovní malby a nátěry vždy včetně přikrytí a úklidu v rámci prací

 

Na všech našich zakázkách vždy pracují pouze zkušení řemeslníci


Veškeré práce vždy výhradně s certifikovanými materiály.

 

Dodržujeme termíny nástupu řemeslníků na zakázku

 

.......................................................

Kontakt

Pavel Pravda, info@barevne-fasady.cz

tel.: 774 777 787

VIDEO REFERENCE

logo černe ovce.jpg

 

Pod tímto odkazem najdete pořad České televize, v němž jsem byl požádán o krátké doporučení, jak postupovat při objednání řemeslné firmy a čeho se vyvarovat.

.........................................................

 

Preferované činnosti:

nátěry fasád –  renovace a čištění fasád

malířské a natěračské práce

 

Preferované oblasti realizace:

České Budějovice a okolí

Jihočeský kraj

 

Systém slev jak nabízím:

Březen - Říjen (standartní sezonní ceny)

Listopad - Únor (5 - 10% dle druhu prací)

VÍCE INFO ZDE

A A A

logo vizitka.jpg

NÁTĚRY FASÁD


Pokud sháníte kvalitní natěrače fasád, je vám k dispozici naše parta řemeslníků, složená pouze z profesionálních českých natěračů. Provádíme nátěry fasád už od samého začátku provozu živnosti, jsme tedy schopni všem zákazníkům nabídnout jak zodpovědný přístup ke každé zakázce, tak bohaté a dlouholeté zkušenosti.

 

 

 

NÍŽE ODKAZ:

REFERENCE - HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

veškeré informace na tel. 774 777 787 ( ihned ) nebo pište na info@barevne-fasady.cz ( do 48 hod. )

Nátěry zděných i zateplených fasád

 

Obrátit se na nás mohou majitelé menší nemovitosti, například rodinného domu, ale i větších nebytových prostor. Precizně zvládneme zakázku v jakémkoli rozsahu. Kvalitně a v předem smluveném termínu provedeme nátěry fasád jak novodobých, tak i nátěry fasád historických domů a nemovitostí.
Díky zateplovacímu boomu posledních zhruba dvanácti let je momentálně velmi vyhledávanou službou obnova zateplovacího systému nátěrem.
Máme vyzkoušený nátěrový systém, který na dlouhou dobu uvede fasádu do stavu nové zateplené fasády, a to za velmi přijatelné ceny.
Jsme jedna z mála firem, která tuto relativně novou službu veřejně nabízí a má s "nemocemi" těchto povrchů zkušenosti.

Dost často se v poslední době setkávám se zateplenými fasádami (ale i fasádami štukovými), které po pár letech ztratily jakoukoliv ochranu proti povětrnostním podmínkám a jejich odstín je výrazně vybledlý a nejednotný.
Hlavním a nejčastějším problémem zateplených fasád jsou řasy a plísně.
Máme řešení, které zbaví vaši fasádu řas a plísní na dlouhá léta!

Nátěrové systémy, které používáme, vám zaručí, že nátěr fasády a její odstín zůstává i po deseti letech od realizace jednotný a pestrobarevný s ochrannými funkcemi.

 

Realizace nátěrů fasád – České Budějovice a okolí, Praha a okolí

 

(Jihočeský a Středočeský kraj)

Převážnou většinu zakázek realizujeme v Českých Budějovicích, v Praze a okolí. Běžně ale pracujeme na zakázkách i mimo tyto regiony, a to v rámci celého Jihočeského a Středočeského kraje. Dle dohody nám nedělá problém provést práce po celé ČR, případně v rámci EU.
Zákazníkům nabízíme zcela kompletní servis, který zahrnuje návrh odstínu fasády, zajištění případných povolení a postavení bezpečného lešení. Následuje příprava včetně vyspravení fasády a provedení konečného nátěru (podle přání zákazníka i s možností zateplení fasády objektu).

 

Výhradně certifikované materiály

 

Používáme pouze certifikované materiály od ověřených a renomovaných výrobců. Ochotně a rádi vám poradíme s výběrem barevného odstínu, případně s kombinací odstínů, které budou vhodné pro fasádu vašeho domu, školy, penzionu, kostela či jiného objektu. V případě potřeby provádíme také doplnění chybějících říms, šambrán okolo oken a jiné nezbytné úpravy. Fasády většinou natíráme z výsuvných žebříků do 9 m výšky, bez lešení, nebo z pojízdného lešení u výšek nad 9 m.
Výhodou u prací z výsuvných žebříků je, že se neúčtuje pronájem lešení. Dochází tak k velkým úsporám na celkové ceně za realizaci.

 

Nátěry fasád s dlouhodobou životností a stálobarevností!

 

Kvalitní materiály, s nimiž pracujeme, jsou dlouhodobě vyzkoušené, co se týče soudržnosti i stálobarevnosti. V současné době nabízíme barvy akrylátové, silikonové, silikátové či silikonsilikátové. Pracujeme také s elastickými (pružnými) nátěry, vhodnými na fasády, které neustále pracují, praskají apod. Vše závisí především na výběru samotného zákazníka. Nátěry fasád, které realizujeme, jsou vždy prodyšné a maximálně šetrné vůči jakémukoliv podkladu.

 

Nátěr fasády – ceník

 

Pro vaši představu uvádíme ukázkový rozpočet prací nátěru fasády. Je však důležité si uvědomit, že každá fasáda je specifická a cena může být podle toho upravena.

 

NÍŽE UVEDENÉ CENY JSOU PRŮMĚRNÉ A NEJČASTĚJI NABÍZENÉ v Českobudějovickém kraji.

CENY PRO STŘEDOČESKÝ A PRAŽSKÝ KRAJ JSOU INDIVIDUÁLNÍ.

Ceny níže uvedené jsou platné od 1. dubna 2021 do 31. března 2022

 

-------------------------------------

 

 

RODINNÝ DŮM – NÁTĚR FASÁDY 100 m2 (plocha fasády po odečtení stavebních otvorů nad 1 m2), renovace zateplovacího systému ( obnova nátěrem zatírané nebo rýhované omítky 1,5mm )

CENA ZA 1 m2: 190 Kč (včetně materiálu a práce)

CENA CELKEM: 19 000 Kč

Cena zahrnuje: nátěr fasády certifikovaným materiálem JUB, odstín světlý – akrylátová fasádní barva, 2x nátěr včetně hloubkové penetrace.  Přikrytí oken, dveří, podlah, doprava, drobné vyspravení, úklid v rámci prací se naceňuje individuálně dle konkrétní zakázky.

 

 

------------------------------------

 

RODINNÝ DŮM – NÁTĚR FASÁDY  100 m2 – ŠTUKOVÁ OMÍTKA (plocha fasády po odečtení stavebních otvorů nad 1m2)

CENA ZA 1 m2: 170 Kč (včetně materiálu a práce)

CENA CELKEM: 17 000 Kč

cena zahrnuje: nátěr fasády certifikovaným materiálem, světlý odstínakrylátová fasádní barva, 2x nátěr vč. hloubkové penetrace. Přikrytí oken, dveří, podlah, doprava, drobné vyspravení, úklid v rámci prací se naceňuje individuálně dle konkrétní zakázky.

 

------------------------------------

 

RODINNÝ DŮM – NÁTĚR FASÁDY 100 m2 – podklad BŘÍZOLIT (plocha fasády po odečtení stavebních otvorů nad 1m2)

CENA ZA 1 m2: 260 Kč (včetně materiálu a práce)

CENA CELKEM: 26 000 Kč

cena zahrnuje: nátěr fasády certifikovaným materiálem, světlý odstín -akrylátová fasádní barva, 2x nátěr vč. penetrace.  Přikrytí oken, dveří, podlah, doprava, drobné vyspravení, úklid v rámci prací se naceňuje individuálně dle konkrétní zakázky.

-------------------------------------

Záruka na tyto práce je dle zákona 18 měsíců, my nabízíme našim zákazníkům záruku mnohonásobně vyšší vzhledem k vysoké kvalitě použitých materiálů.

 

Záruka na nátěr fasády akrylátovou barvou – až 5  let - štuková fasáda

Záruka na nátěr fasády silikonovou barvou – až 10 let - štuková fasáda

 

Cenu může ovlivnit: vyšší výška domu než cca 8 m, větší hrubost omítky než je klasická štuková, u zateplovacích systémů vyšší hrubost než 1,0 zrno, u břízolitu vyšší členitost fasády, výběr tmavších odstínů,  horší přístup k natíraným plochám. Větší vzdálenost od Českých Budějovic. Jihočeský kraj - vyšší cena o cca 10%, Pro Středočeský kraj a Prahu se cena určuje dle konkrétní zakázky.

Ceny jsou bez DPH.

---------------------------------------------------------------------------------------------


 

Pavel Pravda – krátký profesní životopis

 

Dobrý den, jmenuji se Pavel Pravda a rád bych Vám prostřednictvím tohoto webu představil partu řemeslníků v oboru malířském, natěračském a zednickém.

Tomuto řemeslu se věnuji od vyučení, a to od roku 1992. Čtyři roky po vyučení jsem pracoval jako zaměstanec a po čtyřech letech zkušeností založil v roce 1996 živnost na malířské a natěračské práce.

Od roku 2002 jsem na základě častých požadavků našich zákazníků rozšířil živnost o drobné zednické respektive zateplovací práce.

Dnes, po letech praxe, Vám mohu s klidným svědomím  nabídnout kvalitní a precizní služby mé a mých kolegů – řemeslníků. Tato parta se dávala dohromady více než šestnáct let, což pro Vás zákazníky může být zárukou kvalitně odvedené práce.


---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Naše ceny jsou zajímavé, přijatelné a konkurenceschopné!

 

Ceny, které vám nabízíme, jsou výrazně konkurenceschopné. Ceník je závislý na rozsahu zakázky, přičemž platí, že čím rozsáhlejší je zakázka, tím nižší a zajímavější ceny jsme schopni nabídnout. Informace o cenách či nabízených službách vám rád obratem poskytnu na telefonním čísle: +420 774 777 787 nebo na e-mailu: info@barevne-fasady.cz – Pavel Pravda.

Jsem vám k dispozici:

Po – : 8.00 – 20.00

V tyto hodiny jsem pro vás na telefonu připravený zodpovědět jakékoliv dotazy. Volejte a ptejte se na cokoliv!

 

Pavel Pravda

tel.: +420 774 777 787 ( možné poslat sms  nebo prozvonit tel. zavolám nazpět ), info@barevne-fasady.cz

 

ONLINE POPTÁVKA ZCELA ZDARMA. ODPOVÍME - PŘIJEDEME - ZDARMA VYPRACUJEME PŘESNOU CENOVOU NABÍDKU.