PROČ NÁS VYBRAT ?

NEÚČTUJEME PENÍZE (ZÁLOHY) PŘED NÁSTUPEM NA ZAKÁZKU!!!


S NÁMI VŽDY BEZ RIZIKA! (Platby v průběhu prací nebo po dokončení)

 

Zaměření a cenový rozpočet včetně dopravy ZDARMA!

 

Cenový rozpočet, který dostanete nikdy nebude překročen

 

Nadstandardní záruka na nátěry fasád 3 až 10 let!

 

Vnitřní i venkovní malby a nátěry vždy včetně přikrytí a úklidu v rámci prací

 

Na všech našich zakázkách vždy pracují pouze zkušení řemeslníci


Veškeré práce vždy výhradně s certifikovanými materiály.

 

Dodržujeme termíny nástupu řemeslníků na zakázku

 

.......................................................

Kontakt

Pavel Pravda, info@barevne-fasady.cz

tel.: 774 777 787

VIDEO REFERENCE

logo černe ovce.jpg

 

Pod tímto odkazem najdete pořad České televize, v němž jsem byl požádán o krátké doporučení, jak postupovat při objednání řemeslné firmy a čeho se vyvarovat.

.........................................................

 

Preferované činnosti:

nátěry fasád –  renovace a čištění fasád

malířské a natěračské práce

 

Preferované oblasti realizace:

České Budějovice a okolí

Jihočeský kraj

 

Systém slev jak nabízím:

Březen - Říjen (standartní sezonní ceny)

Listopad - Únor (5 - 10% dle druhu prací)

VÍCE INFO ZDE

A A A

logo vizitka.jpg

ZEDNICKÉ PRÁCE

Zjistili jste, že běžná údržba Vašeho bytu či domu již nestačí a že je v rámci renovace nutné provést nějaké stavební úpravy? Hledáte spolehlivého zedníka na drobné opravy ? Pak jste tu správně – náš tým pro Vás totiž dokáže zajistit také různorodé zednické práce. Máme dlouholeté zkušenosti s rekonstrukcí a renovací bytových i nebytových prostor – ať už se jedná o rodinné domy, byty, bytové domy, kanceláře či sídla firem.

 

 

NÍŽE ODKAZ:

REFERENCE - HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

 

Specializujeme se na malé a střední zednické a stavební práce, štukování

 

Opravy bytů i rekonstrukce bytů, sklepů

Sestavení nových zděných příček

Úprava omítek v interiéru, exteriéru podle Vašeho přání

Výstavba příček, snížení stropů

Malířské natěračské práce a opravy omítek před malbou

Tekuté hydroizolace podlah a stavebních konstrukcí

Štukování stěn a stropů

Stavba jednoduchých schodů

Zdění sprchových koutů, obezdívání van,

Zdění různě obkládaných okenních a dveřních říms a zárubní atd.

Drobné betonářské práce

…a mnoho jiného

 

 

Zednické práce domů či bytů, chce dobrou přípravu a plán

Pokud provádíme úplnou či částečnou renovaci naší nemovitosti, je potřeba mít na paměti, že veškeré stavební, drobné i větší úpravy je dobré provádět komplexně a zvolit efektivní pracovní postup. Co neuděláme hned, mohlo by se nám ještě dlouho připomínat – například takový ulomený roh zdi pod vrstvou nové barvy by nás časem mohl rozčilovat. Proto je dobré podobné neduhy zdí a omítek raději pořádně vyspravit ještě předtím, než přijdou naši malíři pokojů, respektive v té správné fázi rekonstrukce domu či bytu. Pokud si nevíte rady se správným naplánováním všech úprav včetně zednických prací, samozřejmě Vám s tím rádi pomůžeme.

Drobné opravy i větší stavební úpravy včetně bourání příček či štukování bytůMožná jste chtěli původně pouze vymalovat, aby se Váš dům či byt rozsvítil novými barvami. Ale při plánování renovace bytu jste přišli na spoustu nedokonalostí, Vaše dříve krásné zdi a omítky ohlodal zub času, nebo jste se zkrátka rozhodli pro změnu dispozic prostor a možná proto přistoupíte k náročnějším stavebním úpravám. Nebojte se svěřit veškeré zednické práce do našich rukou. Ať už se jedná o drobné opravy, úpravy povrchů, omítky, štukování, obklady a pokládku dlaždic Vaší nové koupelny či větší zásahy, jako je například bourání příček.

Zbavte se staré fasády: na rekonstrukce a opravy fasád dáváme záruku až 10 let

Nejen interiér Vašich bytových a nebytových prostor si zaslouží pozornost, ale také jeho exteriér. Fasády, které už něco pamatují, se nevyhnou menším či větším kazům, jako jsou různé trhliny, škvíry, odpadávající omítka či dokonce napadení houbami a plísněmi. Nabízíme proto jak dílčí opravy fasád, tak jejich kompletní rekonstrukce včetně zateplení. Je na Vás, zda si zvolíte pouze nátěr fasády nebo její celkovou opravu. V případě, že si nebudete vědět rady, doporučíme Vám takový způsob rekonstrukce Vaší fasády, který bude nejvhodnější. Umíme také opravit či renovovat poškozené fasádní prvky, jako jsou okenní profily, římsy a jiné ozdoby.

Drobné zednické práce pro České Budějovice a jižní Čechy

Plánujete-li rekonstrukci vnitřní či venkovní části Vaší stavby, která se nachází v Českých Budějovicích nebo okolí, pak jsme tu právě pro Vás. Rádi za Vámi přijedeme také kamkoli zejména v rámci Jihočeského kraje.

Používáme jen kvalitní materiály

Aby Vaše nemovitost po našem zásahu zůstala dlouho taková, jakou jste ji chtěli, využíváme naši dlouholetou praxi v oboru a vybíráme si pro práci jen ty materiály a značky, které se nám dlouhodobě osvědčily. Fasády opravujeme a rekonstruujeme pomocí certifikovaných materiálů, které zaručují mimořádnou odolnost před povětrnostními vlivy.

Uklidíme po sobě

Nemusíte se bát, že až bude Vaše vysněná rekonstrukce hotová, budete po nás muset uklízet. Je pro nás samozřejmostí před započetím stavebních prací prostor zajistit a ochránit tak před poškozením a nadměrným znečištěním, stejně jako závěrečné „zametení stop“, o které se sami postaráme.

Ceník zednických prací

 

Máte již v hlavě představu o opravě či rekonstrukci, ale chtěli byste vědět, kolik to bude stát? Mrkněte do našeho ceníku zednických prací, nebo nás rovnou kontaktujte a chtějte nezávaznou nabídku, kterou pro Vás vypracujeme zdarma. Budete překvapeni, jak příjemných cen dokážeme dosáhnout, aniž bychom ohrozili kvalitu prováděných prací. Ceny, na kterých se domluvíme před započetím prací, dodržujeme a již je nenavyšujeme.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pavel Pravda – krátký profesní životopis

 

Dobrý den, jmenuji se Pavel Pravda a rád bych Vám prostřednictvím tohoto webu představil partu řemeslníků v oboru malířském, natěračském a zednickém.

Tomuto řemeslu se věnuji od vyučení, a to od roku 1992. Čtyři roky po vyučení jsem pracoval jako zaměstanec a po čtyřech letech zkušeností založil v roce 1996 živnost na malířské a natěračské práce.

Od roku 2002 jsem na základě častých požadavků našich zákazníků rozšířil živnost o drobné zednické respektive zateplovací práce.

Dnes, po letech praxe, Vám mohu s klidným svědomím  nabídnout kvalitní a precizní služby mé a mých kolegů – řemeslníků. Tato parta se dávala dohromady více než šestnáct let, což pro Vás zákazníky může být zárukou kvalitně odvedené práce.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Naše ceny jsou zajímavé, přijatelné a konkurenceschopné!

 

Ceny, které vám nabízíme, jsou výrazně konkurenceschopné. Ceník je závislý na rozsahu zakázky, přičemž platí, že čím rozsáhlejší je zakázka, tím nižší a zajímavější ceny jsme schopni nabídnout. Informace o cenách či nabízených službách vám rád obratem poskytnu na telefonním čísle: +420 774 777 787 nebo na e-mailu: info@barevne-fasady.cz – Pavel Pravda.

Jsem vám k dispozici:

Po – : 8.00 – 20.00

V tyto hodiny jsem pro vás na telefonu připravený zodpovědět jakékoliv dotazy. Volejte a ptejte se na cokoliv!

 

Pavel Pravda

tel.: +420 774 777 787 ( možné poslat sms  nebo prozvonit tel. zavolám nazpět ), info@barevne-fasady.cz

 

ONLINE POPTÁVKA ZCELA ZDARMA. ODPOVÍME - PŘIJEDEME - ZDARMA VYPRACUJEME PŘESNOU CENOVOU NABÍDKU.